FASON ÜRETİM

Ülkemizde yaygın olarak fason üretim adı ile bilinen sistemin uygulamasını, uzman kadrolarımız ve yüksek kalite seviyesindeki üretim tesislerimiz ile siz değerli çözüm ortaklarımıza sunmaktayız.

Fason kozmetik üretimi, fason kozmetik üreticisi ile marka sahipleri arasına özel bir sözleşmeye dayalı olarak gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda fason kozmetik üreticisi, marka sahiplerinin markasına ait ürünlerin AR-GE, ÜR-GE, ÜRETİM ve LOJİSTİK hizmetlerini sağlamaktadır. Bu sayede dış kaynak kullanımı gerçekleştiren marka sahipleri, üretim maliyetini minimuma indirir, tesis kurma zahmeti ve zaman kaybından kurtulur, sertifikasyon çalışmalarına zaman ayırmak zorunda kalmaz ve tüm enerjisini pazarlama çalışmaları üzerine yoğunlaştırabilir.

Dış kaynak kullanımı gerçekleştiren marka sahiplerinin büyük çoğunluğu, fason üretim hizmeti aldığı firmanın evrensel kalite standartlarına uygunluğunu ve üretim hattının hız ve kalitesini araştırmaktadır. Ayrıca marka sahiplerinin ihtiyaçları genellikle zaman tasarrufu ve kısıtlı zamanda gerçekleştirilecek kaliteli üretimdir.

Marka sahiplerinin ihtiyaçlarının karşılanması hususunda, genel demografik verilere bakacak olursak ülkemizde yeterli kalite düzeyine sahip firma sayısı oldukça azdır. Sevil Kozmetik&Kimya  olarak, marka sahiplerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilme noktasında yeterlilik ve tecrübe sahibiyiz. Rakiplerimizden çok daha gelişmiş üretim hattımız, uzman kadrolarımız ve tecrübemiz sayesinde fason kozmetik üretimi konusunda rakiplerimizin bir adım önünde bulunmaktayız.

Fason kozmetik üretimi hizmeti alan marka sahiplerinin, üretimin her aşamasını anlık ve doğru olarak takip edebilmesini sağlayan, tamamen firmamızın uzman kadroları tarafından, yalnız firmamıza özel olarak tasarlanan ve yüksek güvenlik düzeyinde kriptolanmış yazılımımız ile en üst seviye hizmet almasını sağlamaktayız. Her geçen gün gelişmekte olan teknolojinin sektörümüze getirdiği yenilikleri yakından takip ederek, bu yenilikleri herkesten önce kullanıma alarak, en üstün hizmeti sunmaktayız.

Marka sahiplerinin tam hizmet talepleri dışında, kısmi hizmet alabilmesi yönünde çeşitli olanaklar sağlamaktayız. Marka sahipleri, fason üretim konusunda firmamızdan tam hizmet alabileceği gibi ihtiyaçları doğrultusunda AR-GE, ÜR-GE, ÜRETİM, LOJİSTİK ve DANIŞMANLIK hizmetlerinden yalnızca birini veya birkaçını alabilmektedirler.

Private Label hizmetinin her aşamasında hizmet vermekte olan firmamız, marka sahiplerinin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu ihtiyaçların en üstün hizmet ile karşılanması, üretim sonrası pazarlama çalışmaları için ihtiyaç duyulan doğrultuda stratejiler geliştirilerek bu stratejiler doğrultusunda atılacak adımların planlanması, yönetimi ve takibi konusunda tam hizmet vermektedir.

Hizmet kalitemiz ve çözüm ortaklarımızın maddi manevi tatmin edilmesi konusundaki üstün yeteneklerimiz sayesinde, marka sahiplerinin yalnızca iş takibi yaparak, yorulmadan piyasa çalışmalarına devam edebilmeleri konusunda imkan oluşturmakta ve dış kaynak kullanımı gerçekleştirme ihtiyacı duyan firmaların bu işlemlerin dezavantajlarından korunmalarını ve kalitelerini yükseltmelerini sağlıyoruz. Bu sayede marka sahibi olan çözüm ortaklarımızın bir yandan yatırımlarını güçlendirirken diğer yandan kaynak kullanımlarını en aza indirerek, kullandıkları kaynaktan en yüksek verimi almalarını sağlıyoruz. “Daha az maliyet, daha yüksek kalite, daha yüksek zaman tasarrufu ve daha yüksek kazanç” vizyonu ile birlikte çözüm ortaklarımızın gücüne güç katıyoruz.

Sevil Kozmetik&Kimya olarak, çözüm ortaklarımızın dünyanın en gelişmiş sistemlerinden yararlanarak üretim hizmeti almalarını ve kalitelerini yükselterek rakipleri ile olan rekabette öne geçmelerini sağlıyoruz.